Електрическо моторче VGA60RH-71.5i, редуктор, 12VDC, 53RPM, Ф60x100mm
Налични 1
Тип: Постояннотоков
Постоянно напрежение: 12VDC
Габарити основа: Ф60х100 мм
Размер двигател: Ф37х60 мм
Размер редуктор: Ф60х38 мм
Диаметър на оста: Ф8 мм, оста има прорез
Дължина на вала: 18 мм
Номинален ток: 1А
Обороти: 53 об./м
Въртящ момент: 2.2 Nm
Мощност: 7W
Степен на защита: IP40
Марка, модел: VGA60RH-71.5i
– Мотора има в задната си част 2 бр. кабелни обувки 4 мм
– Зъбна редукторна предавка
– Центъра на оста (вала) е централно разположена
– Отпред при центъра (вала) има 4 отвора за монтаж Ф3 мм разположени симетрично един спрямо друг